Ne dediler

Serdar TUNÇKAFA
İngilizce Öğretmeni
Serdar TUNÇKAFA

Allah razı olsun. Daha ilk günden faydasını gördüm. Rahatlık ve hafifleme hissettim

Cemalettin AY
Coşkunöz Holding / Bölüm Şefi
Cemalettin AY

Aslında ben hacamat sünnet olduğu için yaptırdım. Boynumda tutulmalar vardı. Hiçbir ağrı ve tutulma kalmadı. Belime de hacamat yaptıracağım inşaallah.

Cemil ERTEM
Kalite Kontrol Şefi
Cemil ERTEM

Bacaklarımdaki rahatsızlık için gittim. Huzursuz bacak sendromuna benzer bir rahatsızlığım vardı. Daha önce damar tedavisi olmuştum ve damarlarımın bir kısmı alınmıştı. Şükürler olsun ki hacamat tedavisi ile tanıştım. Gerçekten büyük bir rahatlama hissettim. Ardından sülük tedavisi de yaptırdım. Nebevi hacamata teşekkür ediyorum.

Hayrullah TOPRAK
Esnaf
Hayrullah TOPRAK

Sırt ve bel ağrılarımdan dolayı gittim. Bu dördüncü gelişim. Allah razı olsun hiçbir sıkıntım kalmadı. Başta videoalrını felan izleyince tuhaf olmuştum. Ama hiç de öyle acı veren birşey değil. Bu sefer de mevsim dönümünde bağışıklık sisteminin kuvvetlendiğini bildiğim için geldim. Şifa Allah'tan.

Sadık TOKLU
Toklular Hoşding / İş Adamı
Sadık TOKLU

Benim sırtımda yukarıdan aşağı inen bir ağrı vardı. Omuzlarımda da zaman zaman ağrılar oluyordu. Tarama hacamatı yaptırdım. Hamdolsun baya bir faydasını gördüm. Bu ikinci gelişim.

Mehmet KAYA
İşçi
Mehmet KAYA

Ben Cemil ERTEM'in arkadaşıyım aynı fabrikadayız. Ondan bu tedavinin faydalı olduğunu duydum. Ama çok can yaktığı konusunda endişelerim vardı. Ben biraz tez canlıyımdır. Tenim de çok hassas.Ayaklarımda problemim vardı. Topuklarım mesela sabah kalkınca üzerine basamıyordum. Allah azı olsun hocamız hacamatla tedavinin çözüm olabileceğini söyledi. Tabi canım yanmadı değil biraz yandı da herşey sağlık için. Korkulacak kadar değil. Hocamız demişti ki tekrar geleceksin ve ağrın kesilecek memnun kalacaksın. Ayağımdan tortu gibi kalın bir kan pıhtısı çıktı. Normalde an evet çıkar pıhtılaşır da. Ancak bunun ödem gibi donuk hareketsiz ve rengi de kopkoyu idi. Ertesi gün sizi ararım. ya dua için ya beddua için dedim. Ertesi gün aradım. Allah razı olsun çok faydasını gördüm. Ağrıdan bir günde eser kalmadı diyebilirim. Tekrar ne zaman geleyim diye sordum. Gerçekten hacamatta şifa varmış. Ellerinize sağlık tekrardan.

Halil BOZOĞLU
Öğrenci
Halil BOZOĞLU

İlk baş endişelerim vardı. Ancak hiç de endişe edilecek birşey olmadığını tecrübe ettim. Acısı iğne batması gibi o kadar. Belime ve omuzlarıma hacamat yaptırdım. Kuş gibi hafifledim.

Murat GÜLEÇ
Güvenlik Görevlisi
Murat GÜLEÇ

Bel fıtığı var bende. Bıçak kesiği gibi ağrılarım vardı. Daha ilk günden faydasını gördüm. Bir iki hafta kesildi. Hatta ilk o hacamat yaptırdığım gece rahat bir uyku çektim diyebilirim kaç zamandır. Ancak tekrar gel demelerine rağmen biraz ara verince ağrılarım ufak ufak başladı. Onun için geldim.

Mehmet ÇAKMAK
Serbest Meslek
Mehmet ÇAKMAK

Benim ayağımda varis vardı. Varis çorabı kullanıyordum. Ayağım kapkara idi. Üzerine basamıyor hatta topallıyordum. İlk önce bana sülük tedavisi uygulandı. Ardından da hacamat oldu. Beş seans sonrasında şuan varis çorabı kullanmıyorum. Ayaklarımın rengi açıldı. Şimdi ayaklarımın altına destek koymadan uyuyabiliyorum. Ağrılarım da kesildi. Allah razı olsun.

Nurettin DEMİR
Mahkum
Nurettin DEMİR

Ben 10 senedir cezaevinde yatıyorum. Şuan açık cezaevinde olduğumdan ev iznine geliyorum. Benim şikayetim cezaevinde manda çobanlığı yaparken ayazda vuran rüzgar beni hep hasta ediyordu. vucut direncim hapishane şartlarından dolayı düşmüştü. İlk hacamat olduğumda cezaevine dönünce belirgin bir fayda gördüm. Kışın girdiği benim hastalanmamdan anlaşılırdı . Valla hastalanmadım mevsim kışın sonu olmasına rağmen bir kere grip oldum o kadar. Yatağa düşmem felan olmadı eskisi gibi. Şimdi yine yaptırdım Bu üçüncü oluyor. Bir de malum hapishane şartlarından dolayı unutkanlık var. Kafadan da attırdım önceki gelmem de. Öyle bir rahatladım ki. Çok teşekkür ediyorum.

C. A.
Vinç Operatörü
C. A.

Ben belimden hacamat için gelmiştim. Simsiyah zivt gibi kan çıktı. O gecenin sabahı bir süprizle karşılaştım. 4 yıldır ilk defa yatağımı ıslatmıyordum. Evet ben altımı ıslatmakdan defalarca doktora gittim ama bir çaresini bulamamıştım. O gün denk gele mi böyle olmuştu ertesi gün de ıslatmayınca hemen gidip teşekkürlerimi sundum ve yine hacamat için gün aldım. Şuan şükürler olsun altımı nadir ıslatıyorum. Bence bana verilen takvimdeki günleri işim nedeniyle kaçırmamdan böyle oldu. Ama belirgin bir faydasını gördüm. Allah gani gani razı olsun. Elleri dert görmesin hocamın.

Sedat DURMUŞ
Grafiker
Sedat DURMUŞ

Bende baş ağrısı ve iş stresinden dolayı unutkanlık vardı. Kafadan hacamat olmaya korkuyordum. Bu kadar hafif olacağını bilseydim çok daha önce hacamat olurdum. Şimdi baş ağrılarım geçti. Unutkanlık da kalmadı. Şunu açık bir şekilde söyleyebilirim ki zekayı da olumlu yönde etkiliyor. Farkı hissedilir ölçüde. Herkese tavsiye ederim.

Aziz Akın ÖZMEN
Gayrımenkul Danışmanı
Aziz Akın ÖZMEN

Benim normalde hiçbir rahatsızlığım yoktu. Öyle arkadaşlar hacamat yaptırınca ben de yaptırdım. Ufaktan boynumda kütletme ile geçen sancı vardı o kayboldu. Güne daha dinamik kalkmaya başladım. Uykumu alamıyordum eskiden. Gözlerimden de rahatsızım. Sülük tedavisi önerdiler burdan. Onu da yaptırdım sonucunu merak ediyorum. Onu da paylaşacağım inşallah.

E. G.
Memur
E. G.

Bende prostat vardı. Alt bölgeye hacamat uygulaması yapıldı. 2 yıldır benim eşimden başkasının bilmediği bir başka sorunum vardı. Ereksiyon problemi. Bu esnada o sabah benden erken uyandığını görünce sevince boğuldum. Ben defalarca hap da kullanmıştım ama hiç böyle olmamıştı. Hemen gittim hocaya durumu anlattım. O da dedi ki zaten o bölge akupunktur bölgesi ve alete kan da ordan pompalanıyor. Arapça kitaptan o bölgenin analiz resimlerinin olduğu sayfalar gösterdi. Tekrar hacamat oldum. Bu sefer daha ileri kısımdan. Kapkara an çıktı. Allah bin kere razı olsun. Allah elleri dert görmesin. Bunu benimle aynı sorunu yaşadığını bildiğim ama kendisine kendi sorunumdan bahsetmediğim iş arkadaşıma da açtım. O da bir sevinçle gitti. Ancak onun sorunu farklı imiş. ve uzun süre hacamat olması ve sülük takviyesi gerekiyormuş. Arkadaşım zaten ümitsizdi. Bir kere hacamat oldu ve bıraktı. Benim hikayem böyle. Bunu insanlara fayda versin diye yazıyorum. Allah razı olsun.

*Siz de tecrübe ve fikirlerinizin yayınlanmasını istiyorsanız Bize Ulaşın bölümümüzden bize yazabilirsiniz.

2018 Sancakweb tarafından dizayn edlmiştir. Oneman

×

اَلسَّلَامُ عَلَيْكُمْ   Merhaba  

Ben Nebevi Hacamat Rukye Destek ve Danışma Asistanıyım. Size nasıl yardımcı olabilirim?

× Whatsapp Destek Hattı